Tervisekeskus Suure-Jaani

NB! Arvamused/kommentaarid on foorumis 

 

Teeme tervisekeskuse koos külastuskeskusega!

Oleme tervisekeskuse ehitusest rääkinud juba mitu aastat. Vajadust meie piirkonnas uue keskuse järele on rõhutanud ka Tartu Ülikooli Rake uuringu koostajad.

Tulevane tervisekeskus koondaks ühte kompleksi erinevad esmatasandi tervishoiuteenused ja peaks olema kaugemas tulevikus jätkusuutlik. Nii oleme ka meie kavandanud uude tervisekeskusse perearstid, pereõed, füsioterapeudi, hambaarsti, koduõed ning ka taastusravi erinevad protseduurid. Lisaks ootame sellesse keskusesse veel kiirabi ja  apteeki,  võimaluste piires ka eriarstide vastuvõtte.

Soovime tervisekeskuse ühitada  ujula ja väikese minispaaga.

Teeme kõike seda meie oma inimeste hea  tervise ja tuleviku nimel. Meil napib töötavaid inimesi ja sellepärast on väga oluline, et kõik oleksid terved ja töövõimelised ning et lapsed õpiksid varases nooruses korralikult ujuma. Noortele emadele kavandame spetsiaalse basseini väikeste beebide tarvis.

Vanematele inimestele on väga tähtis vees võimlemine ja erinevate ravivõimaluste kodulähedane teenus.

Lisaks tervisekeskusele on soov sellesse majja mahutada ka meie piirkonna vaatamisväärsusi ning vaba aja veetmise võimalusi ühendav info. See osa on külastuskeskus.

Kõigeks selleks peaks ideaalselt sobima miljööväärtuslikku endisse tuletõrjetorni ja selle ümbrusse paigutatud ruumid. See on ühtlasi üheks väravaks sõidul Soomaale.

Mõtteid ja soove on  meil palju ja seega vajame tulevase tervise- ja külastuskeskuse loomisel igat abikätt.

Anna Sinagi oma panus sellega, et avaldad arvamust meie tulevikuplaanide kohta!

Selleks, et inimesed jääksid meie piirkonda elama, vajavad nad elamisväärset keskkonda. Tervise- ja külastuskeskus on kindlasti  üks, mida inimesed väga ootavad.

 

Tõnu Aavasalu

vallavanem

 

 

Kutsume kõiki vallakodanikke oma arvamust avaldama ja sõna sekka ütlema.

Sisene foorumisse