Huvitegevus vallas

Huviringid Suure-Jaani Gümnaasiumi Huvikoolis, mis alustavad septembris 2016

 

Klaveriõpe

Riina Mankin, riina@sjg.edu.ee

Age Einulo, einulo.age@gmail.com

Malering

Hugo Hommik,  hugohommik@hot.ee. Tunnid toimuvad üks  kord nädalas, kolmapäeviti kell 15.30

Tehnikaring

Toomas Raba. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas Sürgaveres asuvas tehnikakeskuses. Kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 15–19. Kontakt tel 515 9798.

Robootika

Margus Mikkor, 58margus@gmail.com

Muusikastuudio http://muusikastuudio.sjk.edu.ee/

Ele Millistfer – lauluõpetaja, mudilaste ja noorteteatri juhendaja

Kärt Kaljaspolik – lauluõpetaja

Airi Alvee - lauluõpetaja

Jelena Sulamanidze – solfedžo

Themuri Sulamanidze – klaveriõpe

Kathi Koch – klaveriõpe

Karl-Markus Kohv – trummid

Laur Uusberg – kitarriõpe

Teele Tali – klaveriõpe

Wado karate

Evald Sepp, direktor@sjg.edu.ee, teisipäeviti kell 19.00–20.30

 

Lisainfo: http://www.sjg.edu.ee/index.php/huvikool/huviringid/

 

____________________________________________________________________________

 

Huvitegevus vallas 2015-2016

 

Suure-Jaani Noortekeskus

Esmaspäeval kell17.20–18.20 zumba. – Marge Jänes.

Kolmapäeval kell 15 kokandusring „Üksinda kodus" (toimub üle nädala) – Eva Kobin ja Marlen Silm.

Kolmapäeval kell 15 loovusring (toimub üle nädala)  – Eva Kobin ja Marlen Silm.

Reedel kell 15 filmi- ja meediaring – Mihkel  Notta.

Face tantsu- ja moekooli showtantsutreeningud – Rita Muttel.

Kodutütred – Tairi Lappalainen.

Noorkotkad – Einar Vendelin.

Lisainfo ja kontakt: Marlen Silm 5656 0903.

 

Suure-Jaani muusikastuudio

Õppetöö algab 14. septembrist, tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni.
Laulmine ja hääleseade – Kärt Kaljaspolik, Ele Millistfer.
Vokaalansamblid – Ele Millistfer.
Kitarr – Kersti Lohu.
Trummid – Karl Markus Kohv.
Klaver – Teele Tali, Themuri Sulamanidze, Kathi Wophika.
Solfedzo  – Jelena Sulamanidze.
Ansamblid – Erki Sepp.
Kontakt ja küsimused: huvikooli direktor Evald Sepp 5698 1614, Kärt Kaljaspolik 5561 1982, Erki Sepp 5373 4864.
Koduleht: muusikastuudio.sjk.edu.ee

 

Maadlustreeningud

Esmaspäeval ja kolmapäeval 1.–3. klass poisid ja tüdrukud kella 13.30; 4. klass ja vanemad kell 15 – Mati Sadam, mati.sadam54@gmail.com

 

Jalgpalliring

Treeningud toimuvad esmaspäevast reedeni. Juhendaja ja treener Sergei Vassiljev. Kontakt 5191 3293 e-post: suurejaaniunited@gmail.com

Täpsema info Facebooki lehel:https://www.facebook.com/pages/SK-Suure-Jaani-United/174860255907601

 

SK Tääksi jalgpallitrennid

Suure-Jaani piirkonna koolide ja gümnaasiumi õpilastele.

1.–5. klassi õpilased (poisid ja tüdrukud koos):

Kolmapäeval kell 17.30–18.30 Suure-Jaani kooli staadionil.

Neljapäeval kell 14.00–15.00 Olustvere kooli staadionil.

8.–12. klassi õpilased (poisid):

Esmaspäeval kell 18.30–20.00 Võhma kooli staadionil (väljasõit kell 18 Suure-Jaani kooli eest)

Teisipäeval kell 17.30–19.00 Viljandi kunstmuru staadionil (väljasõit kell 16.45 Suure-Jaani kooli eest)
Neljapäeval kell 18.30–20.00 Suure-Jaani kooli staadionil

Reedel kell 17.30–19.00 Viljandi kunstmuru staadionil (väljasõit kell 16.45 Suure-Jaani kooli eest)

 

Paala rahvamaja

Laste pilliõppering – Eha Kalvik.

Laste lauluring – Eha Kalvik.

Täpsem info Paala rahvamajast, telefon 437 9319.

 

Suure-Jaani kultuurimaja               

Lastering „Kukupai" –  Age Einulo, 510 1319.

Käsitööring – Maive Ottas, 5612 2488.

Näitering  „Tegeltkah" – Margus Mankin, 524 2662.

Segakoor „Ilmatar",  Riina Mankin, 516 9558.

Eakate ansambel „Meelespea" – Riina Mankin.

Segarahvatantsurühm „Loits" – Tiiu Siim, 518 5151.

Simmanitantsurühm „Hilised õied" – Tiiu Siim.

Tervisevõimlemine – Tiiu Siim .

Naisrühm „Suure-Jaani" – Merilin Metsatsirk, 5669 6378.

Line-tants „Heart & Flower" – Maie Kaasik, 5561 8917.

Puhkpill  ja puhkpilli  individuaalõpe –  Rein Vendla, 520 5422.

Kitarriring – Kalev Saarva, 520 8397.

Ajalooring – Merike Saaremets, 5193 6420.

Krija hatha jooga – Margit Kose.

Täpsem info Suure-Jaani kultuurimajast, telefonid 437 1386, 5332 1335, e-post: kul.suure-jaani@suure-jaani.ee;

Koduleht: http://suurejaanikm.suure-jaani.ee/

 

Vastemõisa rahvamaja

Naisrahvatantsurühm "Vastsed Naised" – Paul Bobkov, 528 0679

Naisrahvatantsurühm "Oo-Lust" – Anu Mikkor, 5664 4643

Naisrahvatantsurühm "Tirtsud" – Merilin Metsatsirk, 5669 6378

Segarahvatantsurühm "Õerutajad" – Eve Rink, 525 6144

Näitering "Poolvillased" – Erika Tetsmann,      520 6161

Laste näitering – Erika Tetsmann

Meesansambel "Pange Poisid" – Valli Pang, 504 4317

Laste lauluring "Valli Laululapsed" – Valli Pang

Kunstiring – Juta Kobin, 5876 2050

Käsitööring "Vallatud Teljed" – Tiiu Rusi, 5192 4237

Aeroobikaring – Marge Jänes, 5615 8149

Lauatenniseklubi "Surujad" – Risto Roman, 5615 5638