Kodanikukaitse

Suure-Jaani konstaablijaoskond

J. Köleri 5 Suure-Jaani linn

Piirkonnapolitseinik

Silver Simuste, 437 2006, 5330 7194, silver.simuste@politsei.ee

 

112 – KIIRABI, PÄÄSTE, POLITSEI
Eestis on nüüd üks hädaabinumber 112 kiirabi, päästjate ja politsei kutsumiseks.  Kui vajad kiiret abi, helista hädaabinumbril 112 Häirekeskusesse.

 

Tarbijakaitseamet

Tarbijakaitseameti teavituskampaania "Osta targalt! Ka e-poest!"

 

Kaitseliidu Sakala malev

Kaitseliidu Lõuna-Eesti malevate ajaleht "Oma maa"
 

 

« Tagasi

Juhtumid Suure-Jaani vallas ajavahemikus 01.-15.01.2015

1. jaanuari hommikul kella 6.20 ajal sai politsei teate peretülist Suure-Jaani vallas talumajas. Politsei selgitas, et vägivalda kellegi suhtes ei tarvitatud. Ka ei soovinud politseisse helistanu enam korrakaitsjate sekkumist juhtunu lahendamisse.
5. jaanuaril kella 14.30 ajal sai politsei teate, et Suure-Jaanis Karja tänaval majast on leitud naise vägivallatundemärkideta surnukeha. Surma põhjuse väljaselgitamiseks saadeti surnukeha lahkamisele.
9. jaanuaril kella 18.10 paiku sai politsei teate, et Suure-Jaanis Köleri tänaval tuigerdab joobes mees. Politsei viis abivajaja koju välja puhkama.
9. jaanuaril kella 18.20 ajal sai politsei teate, et Vastemõisa lasteaia juures kihutab valge Žiguli. Politsei avastas sõiduki ühelt hoovilt seismas ning suhtles autoomaniku ja tema pojaga ohutust ning teisi arvestavast liiklemisest välistamaks tulevikus sarnased olukorrad, kus keegi ohtu võib sattuda.
10. jaanuari öösel kella 1.55 ajal sai politsei teate, et Suure-Jaani vallas Kõidama külas on joobes alaealine noormees agressiivne oma ema suhtes. Politsei viis noormehe esialgu kainenema.
10. jaanuaril kella 19.15 paiku sai politsei teate, et Suure-Jaanis Jaama tänaval palus üks naine möödujalt 20-eurone lahti vahetada. Kuna abipaluja tundus kahtlane, keeldus inimene talle raha lahti vahetamast. Vaid poole tunni möödudes sai politsei teate, et ka Tallinna tänaval oli sarnane naine ühelt inimeselt palunud abi 20-eurose lahtivahetamisel. Kui abipakkuja vahetusraha rahakotist otsima asus, tõmbas naine tema käest ära kogu sularaha ja jooksis minema. Kahju on 70 eurot. Politsei alustas juhtunu uurimiseks ja isiku kindlaks tegemiseks väärteomenetlust. Politsei soovitab taolise kelmuse ohvriks langemise vältimiseks keelduda taolistest tehingutest.
11. jaanuari pärastlõunal sai politsei mitu teadet, et Pärnu teel kaupluses on joobes mees, kes tülitab möödujaid ja keeldub lahkumast. Politsei saabudes oli tülikas mees ühes oma sõpradega kauplusest lahkunud.
13. jaanuaril kella 13.50 paiku sai politsei teate, et Pärnu tänaval bussijaama pingil magab joobes mees. Patrulli saabudes oli mees ärganud ja lahkunud.