Koolitransport

Alates 1. septembrist 2017

Liin 1    Hommik
Mudiste – Tääksi – Suure-Jaani
Mudiste               7:30   
Võhmaküla         7:32   
Kuhjavere            7:40   
Aimla                   7:42   
Ülde                     7:50   
Tääksi                  7:55   
Mudiste               8:05   
Tällevere             8:08   
Kuningsaare       8:10   
Suure-Jaani         8:15   

 

Liin 2 Hommik

Metsküla – Kildu – Suure-Jaani                              

7:30  Metsküla                                     
7:34   Ivaski                   
7:39   Lemmakõnnu                              
7:45   Kildu                                  
7:52   Paelamaa teerist                                    
8:00   Kildu                                  
8:06   Võlli                                    
8:12   Arjadi                                 
8:16   Ängi                 
8:20   Suure-Jaani                               

 

Liin 2 Lõuna

Metsküla – Kildu – Suure-Jaani 

15:15   Suure-Jaani
15:19   Epra
15:25   Kildu
15:32  Paelamaa teerist
15:39  Kildu
15:44   Lemmakõnnu
15:49   Sakssilla
15:56   Vastemõisa
15:59   Vaalamäe
16:00   Kalju
16:02   Jaanioja I
16:04   Kabila
16:08   Sürgavere
16:12   Kerita
16:15   Mudiste

   
Liin 3    Hommik
Rassi –  Lahmuse – Suure-Jaani

 Rassi                             7:53   
Tõrvaaugu                      7:57

Taevere-Jälevere rist      7:58
Niidu                                7.59
Jälevere (rist)                   8:00   
Sakala                             8:09   
Liivalohu                         8:10   
Sakala                            8:11   
Lahmuse                        8:13   
Suure-Jaani                    8:15

 

Liin 3    Lõuna   
Suure-Jaani – Lahmuse – Rassi

Suure-Jaani         15:15   
Lahmuse             15:19   
Niidu                    15:21 
Kaasiku teerist    15:25
Suure-Turpsi       15:30   
Jälevere (rist)     15:40   
Tõrvaaugu          15:43   
Rassi                  15:47   



Liin 4    Hommik   
Lõhavere – Suure-Jaani – Mudiste – Sürgavere

Suure-Jaani         7:43   
Lõhavere             7:46   
Reegoldi              7:51   
Taevere               7:55   
Suure-Jaani         8:01   
Mudiste               8:12   
Kerita                   8:16   
Sürgavere           8:20

 

Liin 4    Lõuna
Suure-Jaani – Tällevere – Olustvere – Reegoldi – Taevere – Lõhavere – Suure-Jaani                         

Suure-Jaani      15:15                           
Männiku           15:17                           
Kuningsaare    15:21                           
Tällevere          15:23                           
Risti                 15:29                           
Pelda               15:31                           
Koosu              15:33                           
Olustvere         15:36                           
Reegoldi          15:41                           
Taevere           15:45                           
Lõhavere          15:49                           
Suure-Jaani      15:52

  • Liine teenindab AS Atko Bussiliinid Viljandi osakond

 

Liin 5 Hommik

Kuusekäära – Ilbaku – Ivaski – Vastemõisa

 

Kuusekäära         7:10

Kiinoja                 7:15

Paelama rist       7:25

Ilbaku                   7:35

Pähklemäe          7:45

5 tee rist              7:50

Vastemõisa        8:00

 

Liin 5 Lõuna (E-N)

Vastemõisa – Ivaski – Ilbaku – Kuusekäära

Vastemõisa        15.30

5 tee rist              15:40

Pähklemäe          15:45

Ilbaku                   15:55

Paelama rist       16:05

Kiinoja                 16:15

Kuusekäära         16:20

 

Liin 5 Lõuna (R)

Vastemõisa – Ivaski – Ilbaku – Kuusekäära

Vastemõisa        13:00

5 tee rist              13:10

Pähklemäe          13:15

Ilbaku                   13:25

Paelama rist       13:35

Kiinoja                 13:45

Kuusekäära         13:50

  • Liine teenindab OÜ Heiki Bussid

 

Bussid on käigus koolipäeviti.

TÄHELEPANU – sõidugraafikud on esialgsed ja neis võib tulla muudatusi!

 

Maakonnaliin nr 13  Viljandi – Kildu – Sürgavere – Suure-Jaani

Viljandi bussijaam            7:15
Lääne                                  7:18
Kantreküla                         7:20
Kirikumõis                          7:22
Kiisamäe                            7:26
Riste                                   7:30
Riste teerist                       7:32
Aruküla                               7:33
Leppoja                              7:34
Metsküla                            7:36
Kadaka                               7:39
Vastemõisa                       7:43
Vaalamäe                          7:46
Ohatu tee                          7:49
Kildu                                    7:51
Ohatu tee                          7:53
Vaalamäe                          7:55
Kalju                                    7:56
Jaanioja I                           7:57
Kabila                                  8:00
Sürgavere                          8:04
Munsi                                  8:07
Raguni                                8:08
Sürgavere tee                   8:09
Epra                                    8:11
Oja                                      8:13
Kool                                    8:15
Suure-Jaani                        8:17

 

 

Maakonna bussiinfot vaata SIIT